Архітектура і будівництво: креслення на замовлення, курсові та дипломні роботи, реферати

Замовити зараз

 

Надаємо допомогу студентам з дисципліни «Архітектура», а також суміжних дисциплін «Проектування», «Будівництво», «Дизайн».

Наші послуги:

Часто студенти замовляють індивідуальні завдання і практичні роботи на теми:

 1. Архітектура будівель;
 2. Стилі архітектури;
 3. Пам’ятники архітектури;
 4. Архітектура та містобудування;
 5. Архітектура міста;
 6. Древня архітектура;
 7. Історія архітектури;
 8. Сучасна архітектура;
 9. Російська архітектура;
 10. Готична архітектура;
 11. Романська архітектура;
 12. Архітектура 19 століття;
 13. Архітектура і дизайн;
 14. Архітектура будинку.

На будівельних факультетах студенти вивчають цю дисципліну. Одні студенти вчать поверхнево (тільки з елементарними поняттями і нормами), а деякі – вивчають докладно. Кожен майбутній випускник будівельного вузу зобов’язаний добре розбиратися в цій науковій дисципліні.

З архітектури починається все, як тільки представлений загальний вигляд майбутнього курсового або дипломного проекту. Завдяки плідній роботі групи архітекторів, лише тоді за справу беруться конструктори, які розраховують можливість побудови саме такої будівлі, будинку або іншої споруди. І до чого це все говорю!? Просто це – як неможливість йти, при цьому не зробивши перший крок.

Щоб зробити на замовлення відмінний курсак, потрібно точно підібрати тему. В архітектурі доречно провести порівняльний аналіз декількох течій (модерн і класика, бароко-рококо, готика і high-tech), А також визначити вплив архітектури на сучасне життя або запропонувати свій унікальний проект. Складність практичного завдання полягає в тому, що всі індивідуальні завдання вимагають певну кількість креслень, графіків, таблиць та схем. Де краще їх розмістити і як правильно внести в курсовий проект, підкажуть наші фахівці.

Замовити зараз