🏡Івано-Франківськ

Допомога студентам в Івано-Франківську

Онлайн сервіс допомоги студентам з написання різноманітних наукових праць для студентів, школярів та аспірантів, а також для підвищення кваліфікації викладачів.

У нас дуже простий та зручний сервіс для учнів у Івано-Франківську та експертів з питань навчання.

РефератиКурсові роботиДипломні роботи
ДоповідіТвориКонтрольні роботи
ДисертаціїШпаргалкиТези
Наукові статтіЗвіти з практикиСамостійні роботи
Практичні роботиТворчі роботиВипускні роботи
Лабораторні роботиКресленняЕсе
ПрезентаціїКонспектиВиклади
Аналіз статтіРішення задачБізнес-плани
Переклади текстів (англійська, німецька та ін)Відповіді на білетиРозрахунково-графічні роботи (РГР)
Семестрові роботиДистанційний іспит і онлайн-тестиПідвищення унікальності тексту
Анотація Семінарна роботаНауково-дослідна робота (НДР)
Індивідуальне завданняДомашні роботиРішення тестів

Інтернет-біржа авторів студентських робіт в Україні та СНД

На нашому порталі всі замовники можуть працювати без реєстрації, просто клікнувши розмістити завдання. При цьому всі дані для входу будуть згенеровані автоматично.

Кожен замовник має можливість відправити неякісну роботу на безкоштовне коригування протягом 21 дня.

Цілодобова допомога у м. Івано-Франківськ студентам та аспірантам 24/7

Список аналітичних та консультаційних послуг, які допоможуть вам у написанні наукових праць та вирішенні завдань. Гарантія на всі послуги – від 20 днів. Заявки приймаються цілодобово.

Дисертації на замовлення в Івано-Франківську

Допомога у написанні науково-дослідних робіт, підготовлених для публічного захисту та здобуття наукового ступеня кандидата або доктора наук.

Пишемо на замовлення кваліфікаційні наукові праці або так звані рукописи, у вигляді наукової доповіді чи опублікованої монографії чи підручника.

Виконаємо в Івано-Франківську магістерські дисертації на замовлення. Це найпростіший вид наукової праці. Тобто така наукова робота по дорозі від дипломного дослідження до кандидатської дисертації.

Внаслідок її успішного захисту автор отримує академічний ступінь магістра. У системі освіти виникла вона недавно. За своєю формою магістерська дисертація нагадує дипломну роботу. Дисертація базується на дипломному дослідженні та стає його продовженням, але з глибшим науковим підходом.

Високий рівень виконання магістерської роботи дає змогу зробити її базою для кандидатської дисертації. Написана та захищена на гідному рівні магістерська дисертація є показником уміння її автора вести науковий пошук та його здатність до науково-дослідної діяльності.

Головна відмінність магістерської дисертації від кандидатської полягає в тому, що в магістерській дисертації не потрібно проводити власного дослідження, а досить просто правильно проаналізувати літературу та регулярні джерела, а також звернутися до вже опублікованих робіт.

Напишемо дисертацію в Івано-Франківську на здобуття наукового ступеня доктора наук.Така докторська дисертація буде виглядати як наукова кваліфікаційна робота, в якій на підставі виконаних автором досліджень розроблено теоретичні положення, сукупність яких можна кваліфікувати як нове велике досягнення у розвитку відповідного наукового спрямування, або здійснено вирішення наукової проблеми, що має важливе соціально-культурне, народно-господарське чи політичне значення, або викладено науково-обгрунтовані технічні, економічні чи технологічні рішення, використання яких робить значний внесок у розвиток економіки нашої країни.

Пишемо також дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Кандидатська дисертація буде виглядати як наукова кваліфікаційна робота, в якій міститься розв’язання задачі, що має важливе значення для відповідної галузі знань, або викладено науково обґрунтовані технічні, економічні чи технологічні розробки, що мають важливе значення для економіки країни.

Замовити зараз

Дипломні роботи в Івано-Франківську

Кожен студент, хоче він того чи ні, стикається з тим, що на останньому курсі йому потрібно написати дипломну роботу, за результатами якої він отримає свій заповітний диплом.

Звичайно, для написання дипломної роботи потрібно докласти чимало зусиль, витратити час і добре попрацювати.

Якщо вважаєте, що це вам не під силу або просто ліньки цим займатися, ви можете замовити дипломну роботу в Івано-Франківську у нашої команди авторів. Вони з радістю візьмуться за таку роботу та виконають її якісно.

Надаємо допомогу у написанні дипломних робіт або випускних кваліфікаційних робіт (ВКР). Унікальність дипломної роботи становитиме 80-90%. Терміни написання дипломного проекту – 10-30 днів.

Пишемо на замовлення такі види дипломних проектів:

 • Спеціальне предметне дослідження;
 • Експериментальне дослідження;
 • Методичне дослідження

Замовити зараз

Курсові роботи на замовлення в Івано-Франківську

Допомога студентам заочникам у написанні курсових робіт за 5-7 днів за ДСТУ з унікальністю 85%.

Курсові роботи бувають кількох видів: звітні, розрахунково-графічні, комплексні, науково-дослідні. Види курсових робіт для заочників розрізняються за змістом та складністю написання.

Комплексна курсова. Головною особливістю цього є те, що такий курсовий проект виконується відразу з двох дисциплін, нехай і споріднених (наприклад, мікро- і макроекономіка, але не вища математика і фізика). Через те, що доводиться об’єднувати кілька завдань в одне і тільки після цього вирішувати їх, такий вид курсової набагато складніший за звітну і розрахунково-графічну.

Розрахунково-графічна робота (РГР). Суть цього виду полягає у виконанні заданого завдання в комплекті з написанням щодо його пояснення. Це один із найпростіших типів курсових робіт, терміни виконання якого залежать від конкретного матеріалу та складності РГР. Орієнтований цей тип робіт на закріплення знань.

Звітна робота для заочників. Звітна курсова робота з заданої теми та дисципліни вважається найпростішою у реалізації. Найчастіше вона є своєрідним звітом за результатами тих чи інших практичних завдань.

Науково-дослідна курсова робота. Найскладніші курсові роботи для заочників – це науково-дослідні роботи. На щастя, писати такі роботи доводиться лише на останніх курсах ВНЗ. Крім вирішення завдань, автору ще потрібно провести дослідження тематики та застосувати на практиці отримані за час навчання навички. Дослідження потрібно проводити одночасно у практичному та теоретичному сенсі. Окрім перевірки навичок науково-дослідна робота ще допомагає розвинути у студентів ініціативу та систему прийняття рішень.

Замовити зараз

Реферати на замовлення в Івано-Франківську

Допомога заочникам у написанні та оформленні авторських рефератів з будь-якої теми протягом кількох годин.

У процесі навчання заочникам доводиться писати реферати з різних наукових дисциплін та тем, де узагальнюється основна інформація. Деякі реферати може бути написані як доповіді, інші – більше схожі вже на курсову роботу.

Рефератом називається доповідь учня, з якого видно, наскільки добре засвоєний матеріал і як студент може проводити та аналізувати науково-дослідну роботу. Основа визначення реферату – це короткий виклад із заданої теми. При написанні тексту потрібно звертати увагу на стиль написання, на подачу матеріалу, джерела та багато іншого.

Замовити зараз

Звіти на замовлення в Івано-Франківську

Надаємо допомогу студентам та аспірантам у написанні звітів з практики на замовлення. Терміни написання 3-4 дні. Оформлення згідно з ДСТУ. Щоденник практики у подарунок!

 1. Навчальна чи ознайомча практика

З назви розділу ясно, що цей вид практики проводиться не так з метою закріплення практичних навичок, як з метою ознайомлення студента з професією. Як правило, в написанні такого звіту на практиці студента просять розповісти про те, що він дізнався про професію, сподобалося чи ні працювати, і чи не розчарувався він у спеціальності.

 1. Виробнича практика

Ця така виробнича практика, яка вимагає від студента серйозної роботи з обраної спеціальності. На цьому етапі учень повинен навчитися застосовувати отримані знання на практиці та закріпити свої вміння. Після проходження виробничої практики студент-заочник має надати спеціальний звіт, у якому розповість, як він цього зміг досягти і як йому допомагали його наставники. Можна, звичайно, помучитися і зробити самостійно, але набагато легше замовити звіт з виробничої практики наших виконавців. Звіт з практики обійдеться не дорого, оскільки ми не беремо з вас грошей за зайвих посередників.

 1. Переддипломна практика

Переддипломна практика – остання частина навчання. Практику студент проходить протягом року до захисту диплома. У процесі цієї практики учень закріпить практичні знання та продемонструє себе як висококласний фахівець. Також студент збере весь необхідний матеріал для написання дипломної роботи. У зв’язку з переддипломною практикою він повинен виконувати практичні завдання, призначені програмою. Як і при написанні звіту про виробничу практику, тут студент описує свої досягнення та успіхи, а також підбиває підсумки всіх попередніх практик.

Презентація PowerPoint на замовлення та доповідь на захист диплома в Івано-Франківську

Допомога студентам в Україні у створенні презентацій для захисту дипломів, звітів з практики та написання дисертацій.

Чи є готовий дипломний проект? Не важливо, самі писали чи замовляли, але тепер до дипломної роботи вам потрібна презентація у PowerPoint і доповідь на захист?

У нашій компанії великий досвід написання як повного комплекту разом із дипломом, так і створення цікавих презентацій окремо в Power Point та написання промови на захист до дипломної роботи.

Промова або доповідь до дипломної роботи, також важливий елемент захисту. За часом сама доповідь займає приблизно 10-12 хвилин. У доповіді ви повинні чітко та інформативно викласти сильні сторони дипломного дослідження, озвучити актуальність теми, її новизну та зробити висновки, зробити свої пропозиції. Доповідь має бути дотримуватися структури, укладати в собі найсильніші сторони вашої промови та вимовити доповідь необхідно, не хвилюючись, зі знанням справи.

Наші фахівці підходять до написання промови дуже відповідально. Раді надати допомогу всім студентам, та зацікавлені у позитивних відгуках про доповідь, бо це є запорукою затребуваності нашої компанії в інших замовників.

Ми пишаємось своєю репутацією! Якщо ви написали дипломну роботу самостійно і навіть підготували до нього мовлення і навіть змогли подужати рецензію, то презентацію в Power Point все ж таки краще довірити фахівцям, оскільки недостатньо грамотно подати матеріал, необхідно подати його презентабельно.

Замовити допомогу студентам в оформленні дипломної роботи та виготовленні презентації, а також рецензію та доповідь до нього у нашій компанії дуже просто та легко. Звертайтесь до наших авторів!

Замовити зараз

Рохв’язання задач за гроші в Івано-Франківську

Допомога студентам та аспірантам у вирішенні завдань на замовлення з сопромату, теормеху, вищої математики, фізики, геометрії, хімії та інших наукових дисциплін. Завдання виконуємо менше ніж за добу. У всіх контрольних роботах із задачами та прикладами робимо докладний опис ходу розв’язання.

Будь-яке завдання вимагає точні вихідні дані і чітку постановку питання, а для розв’язання задач необхідні числові розрахунки з поясненнями кожного окремого випадку. Багатьом несумлінним студентам виконання задач дається важко, а деяким банально не вистачає часу та сил. Оптимальний вихід із ситуації — скористатися допомогою та консультацією професіоналів.

Ми із задоволенням допоможемо вам знайти відповідального автора, який вирішить задачі швидко та недорого.

Замовити зараз

Лабораторна робота на замовлення в Івано-Франківську

Надаємо допомогу студентам у виконанні лабораторних робіт з математики, фізики, хімії, інформатики та інших наукових дисциплін

Допомога в написанні та оформленні лабораторної роботи проводиться на основі методичних рекомендацій.

Замовлення лабораторної роботи– це спосіб зробити життя студентів легшим і безтурботним. Для того, щоб усі студенти та школярі змогли замовити будь-яку лабораторну роботу, ми створили інтернет-майданчик для зустрічі з авторами, які готові допомогти в навчанні всім, хто має потребу.

Наш функціонал гарантує простоту, надійність та безпеку замовлення лабораторних робіт з будь-яких наукових дисциплін. Середній термін виконання лаби – від 1 до 3 днів. Ціни – докризові. Вибір автора – на вашу думку. Перерахування грошей після схвалення замовлення. Арбітраж – бдить. Спірні питання вирішуються протягом кількох годин. Фахівці борються за місце у рейтингу, роблячи лабораторні роботи максимально якісно.

Замовити зараз

Креслення на замовлення в Івано-Франківську

Виконуємо всі види креслень: автокад, компас, інженерна графіка. Як правило, ціна на креслення залежить від складності виконання та термінів. Чим складніше креслення, тим дорожча ціна.

Креслення на замовлення, перемальовка, інженерна графіка, 3D-моделювання

Виконаємо креслення для будь-яких інженерних напрямків

Ми пропонуємо послуги з виконання креслень, інженерної графіки, трасування друкованих плат, супровідної документації, 3D-моделювання та інших видів робіт. Ми знаємо, як зберегти ваш вільний час, який можете провести з користю. Поки ви вчитеся або працюєте, вирішуєте повсякденні завдання і втілюєте мрії в реальність, ми завжди поруч – за кроком, кліком, дзвінком.

Вже 20 років ми разом із вами. У нас є напрацювання та широка клієнтська база по містах Львів, Вінниця, Луцьк, Житомир, Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород та багато інших. Багато зроблених та успішно зданих проектів у Київській, Харківській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській, Чернігівській, Черкаській, Чернівецькій областях. Ми зарекомендували себе плідно працюючи та допомагаючи, учням коледжів, технікумів та студентам наступних ВНЗ:

 • Івано-Франківський національний медичний університет (ІФДМУ);
 • Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу (ІФНТУНГ);
 • Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету у м. Івано-Франківську;
 • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ);
 • Університет Короля Данила.

Без розробки креслень були б немислимі механіка, фізика, нарисна геометрія, інженерна графіка та багато інших дисциплін, що вивчаються у вузах. Виконання роботи цього типу вимагає бездоганного знання спеціалізованого програмного забезпечення, граничної уважності та зосередженості. І, звісно, ​​чимало часу у запасі.

Команда авторів біржі виконує найзатребуваніші креслення для студентів: розробку креслень у будь-яких програмах, у тому числі AutoCAD та КОМПАС, векторизацію, 3D-моделювання. Рівень складності – будь-який, від звичайної курсової роботи до неймовірної тривимірної конструкції.

Зробивши замовлення на біржі, ви зможете безпосередньо зв’язатися з виконавцем креслення, контролювати весь процес, вносити свої корективи. При необхідності автор доповнить виконану роботу пояснювальною запискою. Ми працюємо дуже швидко та гарантуємо якість виконаного завдання. Якщо креслення потрібно терміново, сміливо звертайтеся до авторів. Ми маємо солідну базу готових робіт, які можна купити за привабливою ціною, також можна замовити будь-яке завдання, наприклад, написання творів на замовлення.

Замовити зараз

Есе на замовлення в Івано-Франківську

Есе – це твір, невелике за обсягом, у якому автор висловлює свою індивідуальну думку та враження щодо конкретного питання. Есе це неймовірно прекрасне і досить ємне слово, що прийшло до нас із далекої Франції. У перекладі з цієї красивої мови, воно означає малюнок, досвід, нарис. Думаю, що будь-який студент за роки навчання не раз готував есе, до якогось уроку чи лекції.

Студентам не доведеться червоніти перед викладачем, оскільки ваше есе гідно оцінять. Ціна на есе залежить від складності написання, обсягу, унікальності, а також термінів здавання.

Наша фріланс-біржа авторів пропонує своїм замовникам, які не мають вільного часу на написання якісного есе, через свою завантаженість, такий вид послуги, як есе на замовлення. Взявшись за роботу, ми зробимо її недорого, швидко та якісно.

Для того щоб написати есе, необхідно володіти знаннями наукової дисципліни, що вивчається. Також студенти та аспіранти повинні мати творчі здібності та логічний склад розуму. Фахівці нашої біржі мають усі перераховані навички і зроблять роботу, яка претендуватиме на високу оцінку.

Замовити зараз

Наукова стаття на замовлення у Івано-Франківську

Кожному студенту або аспіранту, який здійснює наукову діяльність, необхідно публікувати свої наукові статті в діючих виданнях, що відповідають напряму досліджень. Студентам ВНЗ за наукові публікації надаються додаткові бали (до 6 балів) з предметів, схожих на напрям рукопису.

Ми ж надаємо допомогу у написанні 100% унікальних наукових статей рівня ВАК, які приймуть до публікації у будь-якому науковому виданні. Пишемо статті для наукових конференцій та наукових журналів на замовлення в Україні та СНД.

Замовити допомогу у написанні наукової статті може студент, аспірант чи магістрант.

Покрокова інструкція:

 • Крок 1. Ви залишаєте заявку на облік вартості.
 • Крок 2. Ми робимо розрахунок вартості.
 • Крок 3. Ви погоджуєте план робіт.
 • Крок 4. Ми беремо замовлення на роботу і допомагаємо вам.
 • Крок 5. Ви отримуєте наукову статтю та 20 днів гарантії (безкоштовного доопрацювання).

Замовити зараз

Тези на замовлення в Івано-Франківську

Надаємо допомогу заочникам у написанні тез для конференцій по будь-якій темі з використанням унікальних джерел, яких немає в Інтернеті.

З тезами ми зустрічаємося ще на шкільній лаві, коли йдеться про написання твору з літератури. Але це далеко не єдине його застосування. В університеті, наприклад, студенти складають тезові плани чужих чи майбутніх своїх контрольних, курсових чи дипломних робіт.

Вміння писати тези для наукової конференції необхідне кожному студенту-відміннику. Іноді цього навчають у старших класах школи, але найчастіше першокурсники змушені вивчати структуру жанру самостійно. Щоб у вас не виникло труднощів з написанням тез – ви можете замовити їх у наших фахівців, які чітко дотримуватимуться тезового плану.

У науковому світі тези доповідей, представлених на конференції, нерідко видають в інформаційному бюлетені та їхня цінність для представників науки дуже висока: такі публікації зараховуються при здобутті вищого наукового звання.

Але це не єдина сфера, яка користується тезами. Якщо говорити про тези як інтернет-продукт, то вони покликані коротко розповісти про головну тематику сайту, блогу або його розділу. Крім того, у контент-бізнесі дуже часто замовники пропонують не план, а короткі твердження, які має розкрити копірайтер. Так що бачите – під цим коротким словом може ховатися багато чого цікавого.

Замовити зараз

Контрольні роботи на замовлення в Івано-Франківську

Надаємо допомогу студентам та школярам у вирішенні контрольних робіт з усіх наукових дисциплін. Для нас немає завдань, що не вирішуються!

Виконуємо такі види контрольних робіт:

 1. Теоретичні контрольні роботи;
 2. Практичні контрольні роботи;

3.Комбіновані контрольні роботи

Теоретичні контрольні роботи. Такі роботи розглядають суто теоретичні питання на задану тему. Кількість таких питань може бути абсолютно будь-якою: від одного або двох до десяти чи тридцяти штук. Все залежить від дисципліни, викладача, методичних вказівок та, звичайно ж, теми контрольної роботи. Зазвичай, всі контрольні питання охоплюють або одну тему, або кілька, але не відразу. Це з тим, що контрольна робота є проміжною оцінкою знань студента. Буває, звичайно, і навпаки, але це трапляється рідко.

Практичні контрольні роботи. Ці роботи мають на увазі виконання будь-яких рішень завдань чи завдань. Як правило, багато практичних робіт виконується в технічних вузах на таких дисциплінах, як вища математика, фізика, хімія, деталі машин, сопромат та ін. Також бувають на гуманітарних спеціальностях із психології, педагогіки, філософії, біології. Для виконання практичних контрольних робіт необхідно ознайомитися з усіма методичними вказівками, де часто прописаний алгоритм виконання такої роботи.

Комбіновані контрольні роботи. Такі контрольні включають обидва попередні види контрольних робіт. Вони є як питання теорії предмета, і практична частина. Комбіновані контрольні можуть бути різних комбінаціях. Наприклад: питання з теорії + завдання або Питання з теорії + тести або заитання з теорії + тести + задачі або Ситуації + завдання іл Питання з теорії + ситуації + тести

Ми вирішуємо контрольні роботи на замовлення в Івано-Франківську та Україні та надаємо гарантію високої якості контрольних робіт. Унікальність контрольної роботи становить 75%. Контрольні виконують аспіранти та викладачі вузів СНД, а також висококваліфіковані автори з багаторічним досвідом. Замовити контрольну роботу в Івано-Франківську та в інших містах України дуже просто! Натисніть кнопку замовити роботу на нашому сайті та заповніть всі поля та чекайте відповіді на пошту, або телефонного дзвінка.Замовити зараз

Автореферати на замовлення в Івано-Франківську

Пишемо автореферати для шукачів наукового ступеня доктора чи кандидата наук. У виконаних нами авторефератах відображаються висновки та основні ідеї вашої дисертації, а саме: опис внеску автора до наукової діяльності, рівень новизни його дослідження. Як правило, автореферат до дисертації є коротким викладом основних результатів дисертаційного дослідження. Автореферати завжди складаються особисто здобувачами наукового ступеня доктора чи кандидата наук.

Автореферат завжди містить усі ключові моменти дисертації та вказує на внесок автора у розвиток науки. Ваша дисертація не може бути допущена до захисту, якщо ви не склали автореферат.

Образно кажучи, автореферат – це візитна карта вашої дисертації. Він ніби є скороченою версією кандидатської чи докторської дисертації. Текст автореферату обов’язково має бути унікальним, а не бути поєднаними між собою обраними фрагментами з дисертації.

В авторефераті не повинно бути такої інформації, яка не використовується у дисертації; при цьому зміст автреферату має бути лаконічним; текст має бути компактним, але максимально сконцентрованим та насиченим.

Замовити зараз

Монографія на замовлення у Івано-Франківську

Монографія – це комплексна наукова праця. Ціна залежить від складності написання, теми, термінів.

Монографії поділяються на: експериментальні та аналітичні (Дослідницькі). Відмінність полягає в тому, що в експериментальних монографіях автор підбиває підсумки свого експерименту, узагальнюючи свій науковий внесок у певну сферу знань, а аналітична монографія передбачає докладне теоретичне вивчення тематики, виявлення існуючих тенденцій, думок у науковому співтоваристві та формулювання власних, нових ідей та гіпотез автором. .

Чому деякі вчені вирішують замовити написання монографії?

Деякі вчені іноді приймають дивне на перший погляд рішення замовити виконання монографії у професійних авторів на біржах або у рефератних компаніях. Якщо вчений займається науковими дослідженнями, то тема йому явно цікава, і розробляти її буде самостійно. Але проблема у тому, що у монографії потрібно зробити великий огляд тематичної літератури, висунути якісь нові теорії, сформулювати певні концепції, скласти бібліографічні списки тощо. На все це потрібно багато часу, якого у вченого, який поєднує наукову роботу з роботою в будь-якій іншій сфері, просто немає. Ось чому навіть найважливіші люди іноді опиняються в ситуаціях, коли потрібно терміново купити монографію, щоб дістатися захисту дисертації.

Професійна допомога при виконанні наукової праці – важлива складова успіху у підготовці монографії. Ми пропонуємо свої послуги у наданні допомоги при написанні різних монографій за найцікавішими напрямками. Ви можете замовити монографію, витративши на це лише 2 хвилини. Просто оформіть заявку та наші автори займуться Вашим замовленням найближчим часом.

Замовити зараз

 

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!