Курсова з архітектури на замовлення

Допомога у виконанні курсових робіт з архітектури малоповерхових, багатоповерхових та промислових будівель для студентів будівельних спеціальностей: ПГС, ПЗ, ДСГ, ВВ.

1

Строго дотримуємося вимоги методички, знаємо всі ГОСТи

2

Всі роботи проходять перевірку якості

3

Оцінимо вашу заявку протягом 2 годин

4

Пишемо плани безкоштовно

Додати замовлення


Уточніть завдання


Курсовий проект архітектура цивільних будівель

Курсова робота з архітектури житлових та промислових будівель має бути виконана відповідно до технічного завдання, будівельних норм і правил, а також з урахуванням кліматичних умов та рельєфних особливостей місцевості.

Зміст такої роботи є набір розрахункових розділів і креслень, які дають повне уявлення у тому, як має виглядати об’єкт і які його внутрішні інженерні комунікації.

Викладачі оцінюватимуть:

  • Чи враховано функціональність споруди;
  • Чи доцільні технічні рішення;
  • Наскільки виразний з естетичного погляду ваш архітектурний проект;
  • Чи оптимальними є ресурси для будівництва, запропоновані в роботі.

Крім того, необхідно розробити організацію протипожежної безпеки об’єкта, додати економічне обґрунтування та повну відомість з усіма кресленнями та специфікаціями. Найбільш трудомістка частина курсової – проектування графічних частин: генплану, поверхового плану, схем підвальних приміщень, покрівлі, фасаду будівлі, а також виконання креслень розрізу. Нерідко потрібна також візуалізація об’єкта в 3D.

Якщо вам потрібна курсова робота, просто замовте її у авторів – швидко та точно вчасно наші фахівці виконають роботу з будь-якої теми, а ви гарантовано отримаєте високий бал по предмету!

Автори біржі готові виконати роботу будь-якої складності, починаючи від есеї з історії України до дипломної роботи з педагогіки. Причому зроблять це на найвищому рівні, швидко та дешево.