Доповіді

Доповідь до диплому являє собою вид мовлення від першої особи або ж короткий виклад за певним питанням.

Як зробити доповідь на захист дипломної роботи?

Перш за все, розглянемо з чого складається промова на захист дипломного проекту

 • Подання автора, наукового керівника і теми дипломної роботи;
 • Актуальність вивченої проблеми;
 • Предмет і об’єкт дослідження;
 • Мета і завдання роботи;
 • Методологія дослідження;
 • Короткий опис досліджуваного об’єкта;
 • Основні результати дослідження;
 • Основні висновки за результатами дослідження;
 • Пропозиції, рекомендації та проекти по поліпшенню стану об’єкта дослідження.

Перш за все, на самому початку слід представитися, а також назвати тему своєї дипломної роботи і як звуть наукового керівника. Почати промову до дипломної роботи слід з виділення актуальності вивченої проблеми. Її слід описувати лаконічно. Кількох коротких пропозицій буде достатньо.

Потім потрібен точний опис предмета і об’єкта дослідження у вступі до дипломного проекту. Тут варто звернути увагу на цілі і завдання дипломної роботи і яким чином може бути досягнута ця мета.

Далі провести короткий опис всіх деталей дипломної роботи: радимо розповісти про підсумки кожного розділу диплома окремо.

Відмінним варіантом буде супровід розповіді з демонстрацією презентації, а також роздаткового матеріалу

В кінці вашої доповіді обов’язково слід навести рекомендації щодо вдосконалення досліджуваного предмета дослідження

Як правильно написати доповідь на тему дипломної роботи?

Отже, доповідь до дипломної роботи слід писати так, щоб за 15 хвилин можна було встигнути розповісти про всі частини диплома в стислій формі. Багато студентів забувають, про те, що в доповіді обов’язково повинні бути присутні вступ і висновок. Зверніть вашу увагу на зразок структури, як написати правильно доповідь до дипломного проекту правильно, і на те, скільки часу яка частина може у вас зайняти.

Розділ промовиЗміст розділу промовиВитрачений час
Вступ1. Привітати аудиторію, представитися і назвати тему дипломного проекту.

2. Озвучити мету, завдання, актуальність теми дипломної роботи

3. Описати предмет і об’єкт дослідження.

4. Коротко проаналізувати дипломну роботу.

 

 

3-5 хвилин

Аналітична

частина (методична)

5. Перерахувати всі методики, які використовувалися в дипломній роботі. Рекомендуємо доповнити розповідь новими авторськими методами.

6. Описати поетапно дослідження

7. Озвучити результати дослідження, використовуючи роздатковий матеріал та презентацію.

 

 

 

 

 

3-5 хвилин

Висновок.8. Підсумувати всі цілі роботи.

9. Згадати важливі результати дослідження і дати рекомендації щодо поліпшення.

10. Зробити основний висновок, а також підтвердити або спростувати гіпотезу, висунуту на початку роботи.

 

 

 

5-6 хвилин.

Загальний час промови до дипломної роботи становить: 11-17 хвилин

Зверніть увагу, що вищенаведена структура не є точною рекомендацією, а показана лише у вигляді зразка доповіді і звичайно ж буде незначно відрізнятися від вашої доповіді

Рекомендуємо заздалегідь репетирувати виступ з доповіддю за допомогою своїх друзів або одногрупників або перед дзеркалом.

Як зробити презентацію і доповідь до дипломної роботи

На сьогодні, презентація до дипломного проекту – обов’язковий аспект при захисті диплома. Презентація до захисту дипломної роботи повинна супроводжуватися доповіддю студента і розглянути всі нюанси наукової роботи. Для того щоб зробити правильно презентацію, її слід оформити відповідно до певних правил.

Правила оформлення презентації до дипломної роботи:

 1. Постарайтеся зробити в презентації близько 15 слайдів, так як менша кількість не охопить всю інформацію, а більша – не буде нести головного сенсу.
 2. Перший і останній слайд в презентації повинен збігатися. Як правило, на слайді повинні бути розміщені: назва навчального закладу, тема диплома, ф.і.о студента і керівника, назва спеціальності, на якій навчається студент, рік і місто написання дипломного проекту, що представляє собою титульний лист презентації бо найперший слайд знайомить аудиторію з темою дипломної роботи, а останній дає можливість звернутися комісії до студента шанобливо. Отже починати, і закінчувати презентацію краще однаково.
 3. Далі йдуть слайди презентації, які відносяться до змісту диплома.
 4. Фон презентації рекомендуємо зробити світлим, щоб на ньому добре було видно темний текст. Розмір тексту шрифту вказуйте не менше 28. Заголовки краще виділяти, а шрифт заголовків повинен бути не менше 36.
 5. Щоб ви змогли розповідати доповідь одночасно зі слайдами, попросіть свого партнера перегортати слайди під час промови.
 6. І наостанок, перевірте презентацію на відсутність помилок. Це важливо, тому що на світлому фоні великий шрифт кидається в очі, і помилки будь-якого роду не залишаться непоміченими.

Увага!

Якщо вам потрібна допомога в написанні презентації або промови до дипломного проекту, то рекомендуємо звернутися до професіоналів. Більше 6000 спеціалістів зможуть вам прийти на допомогу. Гарантуємо безкоштовні коригування і доопрацювання. Уточнюйте ціну доповіді та презентації прямо зараз.

 

1

Строго дотримуємося вимоги методички, знаємо всі ГОСТи

2

Всі роботи проходять перевірку якості

3

Оцінимо вашу заявку протягом 2 годин

4

Пишемо плани безкоштовно

Додати замовлення


Уточніть завдання


Дисципліни:

Біофізика

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!