Креслення

Креслення на замовлення – studik.info

1

Строго дотримуємося вимоги методички, знаємо всі ГОСТи

2

Всі роботи проходять перевірку якості

3

Оцінимо вашу заявку протягом 2 годин

4

Пишемо плани безкоштовно

Додати замовлення


Уточніть завдання


Займаємося виготовленням креслень будинків, деталей машин, автомобілів, дизайн проектів для студентів в програмах:

 1. SolidWorks 2020 року, 2015;
 2. КОМПАС 3Д від v11;
 3. AutoCAD від 2013;
 4. CorelDrow;
 5. Photoshop;

У нас дуже кваліфіковані автора, які вже багато років займаються розробкою креслень. Маємо багато приватних фахівців за такими практичними завданнями як: написання контрольних робіт, курсових проектів і дипломних робіт з нарисної геометрії та інженерної графіки, процесів та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.

Наші послуги:

 1. 3Д візуалізація;
 2. 3Д моделювання під 3Д друк;
 3. Створення 3D-моделей;
 4. Векторна графіка;
 5. Візуалізація і моделювання;
 6. Виконуємо складальні креслення;
 7. Виготовлення креслень для дипломних робіт;
 8. Виготовлення креслень для курсових проектів;
 9. Інженерна графіка;
 10. Оцифровка креслень;
 11. Розробка і побудова аксонометричних креслень;
 12. Схеми і креслення до завдань;
 13. Креслення для конструкторської документації;
 14. Креслення для виробництва по (ДЕСТу);
 15. Креслення для студентів від руки за вашими розмірами;
 16. Креслення під лазерну різку;

Повний перелік дисциплін, за якими робимо креслення:

 • Архітектура;
 • Інженерна графіка;
 • Інформаційні технології;
 • Механіка;
 • Нарисна геометрія;
 • Проектне моделювання;
 • Процеси і апарати нафтопереробних виробництв;
 • Процеси і апарати хімічних виробництв;
 • Фізика;
 • Гірничі машини відкритих робіт.

Як виготовити креслення за 15 хвилин?

Стандартне складання нескладного креслення займає від 1 до 5 годин безперервної роботи з урахуванням часу, який витрачається на вивчення теоретичних основ розробки креслення. Потім додайте ще 24 години на вивчення теорії. Разом ви витратите 29 годин на виготовлення одного нескладного креслення.

У вас виникне питання: «де ж 15 хвилин, заявлені в заголовку?». Відповідь дуже проста: 15 хвилин – це той сумарний час, який ви витратите на оформлення замовлення через нашу біржу авторів. Ви заощадите свій час рівно в 116 разів! Дивно, чи не так. Але цифри ніщо, в порівнянні з тим, які можливості перед вами відкриються: за цей час ви можете встигнути заробити набагато більше грошей, а також встигнете чудово провести час з друзями або зайнятися ще якими-небудь справами.

Нижче представлений приклад одного з авторів.

Приклад резюме одного з наших авторів:

Досвід роботи в технічних областях більше 20-и років

ПІДСУМОК: Креслення надаю в наступних форматах разом з вихідними кодами: DWG, DXF, PDF, PNG, JPEG, IPG та ін.

Які креслення я вмію виконувати?

 1. Займаюся оцифруванням будь-яких студентських креслень, електронних, електричних і принципових схем, також монтажних схем (різноманітних схем в машинобудуванні, будівництві, планах приватних будівель, будівель, дільниць та ін.); друкованих та монтажних плат, а також проектів, планів, фото, сканів, ксерокопій, ескізів, малюнків і зарисовок – в AutoCAD, ZWCAD і т.п.
 2. Переклад в презентабельний вигляд креслень, схем, малюнків і т.д. Ручна оцифровка. DWG, DXF, PDF, PNG, JPEG, IPG та ін.
 3. Оцифровка планів і планування приміщень, будівель, територій по вимірах, ескізами.
 4. Коригування креслень в AutoCAD, SolidWorks, КОМПАС 3Д, CorelDrow;
 5. Виготовлення креслень в AutoCAD (Автокад). Складаю креслення по ТЗ (технічного завдання), ескізами або побажанням замовника.

Виконання і розробка робочих креслень різноманітних деталей в AutoCAD. Будівельні і технічні креслення, в сфері металообробки та машинобудування, інженерних систем, систем електрики і т.п.

 1. Розробка і виготовлення електронних схем, друкованих плат, АСУ, РЕА, силових електросхем, схем управління, монтажних і т.п. (SPlan, Layot, PCAD, Multisim і т.п), побутового та промислового призначення.
 2. Проектування та виготовлення різних електричних шаф, силових і шаф управління, побутового і промислового призначення.
 3. Проектування, розрахунок і виготовлення різних нестандартних конструкцій по ТЗ, ескізами або побажанням замовника. Конструювання і виготовлення годинних і різних інших механізмів і вузлів, а також різноманітних металоконструкцій, побутового і промислового призначення.

Допомога студентам з виготовленням креслень

Наші фахівці виготовлять будь-які креслення для студентів курсу нарисної геометрії та інженерної графіки, а також практичні завдання по архітектурі. Для розробки і виконання креслень залучаємо вузькопрофільних фахівців з досвідом від 10 років.

Способи виконання залежать від Ваших рекомендацій: у нас можна замовити креслення в КОМПАС, AutoCAD (Автокад), SolidWorks або в олівці від руки. Креслення наших авторів в графічних редакторах затребувані не тільки студентами, але і у виробництві (практикуємо співробітництво з проектувальниками і виробниками).

Як замовити креслення?

Для виконання замовлення від Вас потрібно вихідний файл, який потрібно перевести в електронний вигляд (креслення, схему, плату, зображення, фото, картинку, скан, ксерокопію, ескіз, начерк і т.п.) і короткий опис завдання.

При виконанні складних технічних креслень, бажано проконсультуватися перед початком роботи для узгодження подробиць.

Щоб дізнатися вартість наших послуг, розрахувати терміни і ціну виготовлення креслення пишіть нам на електронну пошту. Наші фахівці проконсультують вас з усіх питань. Також ви можете оформити практичне завдання через спеціальну форму.

Замовити

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!