Наукові статті

Пишемо на замовлення статті ВАК

Замовити зараз

Замовити статтю для конференції, наукового журналу

Надаємо допомогу студентам, аспірантам, викладачам в написанні наукових статей і доповідей в Україні, Росії, Білорусії та СНД. У нас досить суворий відбір авторів. Автор повинен обов’язково володіти вищою освітою, а також мати не менше 10 наукових публікацій. Кожен кандидат здає тестове завдання, і тільки після цього допускається до роботи з замовленнями.

Дисципліни:

 • інформаційні технології;
 • інформатика;
 • психологія;
 • медицина;
 • програмування
 • економіка;
 • юриспруденція (кримінальне право, господарське право);
 • англійська мова;
 • бухгалтерський облік;
 • географія;
 • цивільний процес;
 • біологія;
 • українська мова.

Ціни на написання статей

Ціна на наукову статтю залежить від декількох факторів. Першочергове значення має обсяг статті. Чим менше у аспіранта власних тез і проведених наукових досліджень, тим вищою буде вартість статті.

На ціну статті впливає складність теми. Вартість може збільшуватися за додаткові послуги, зокрема організаційний внесок.

Порядок оплати

Порядок оплати наступний:

 1. Спочатку ви вносите аванс в розмірі 50% від вартості замовлення.
 2. Потім повна оплата проводиться після написання наукової статті.

Ви також маєте право на безкоштовне доопрацювання наукової статті в разі, якщо стаття не відповідає вимогам, які були поставлені спочатку. Термін доопрацювання становить 7-10 днів. Оплата здійснюється безготівковим платежем. Реквізити оплати ви дізнаєтеся після розміщення замовлення.

Гарантії

Замовляючи допомогу в написанні статті в агентстві Студік, ви отримаєте наукову статтю, яку гарантовано візьмуть до публікації в наукових журналах, в тому числі і міжнародних виданнях таких як Scopus і Web of Science. Якщо статтю не приймуть, ми допоможемо доопрацювати її до того рівня, поки не приймуть. У самому крайньому випадку, ми допоможемо опублікувати наукову статтю у наших партнерів.

Ось список найпопулярніших напрямків з Scopus:

1000Multidisciplinary
1100Agricultural and Biological Sciences (all)Life Sciences
1200Arts and Humanities (all)Social Sciences
1300Biochemistry, Genetics and Molecular Biology (all)Life Sciences
1400Business, Management and Accounting (all)Social Sciences
1500Chemical Engineering (all)Physical Sciences
1600Chemistry (all)Physical Sciences
1700Computer Science (all)Physical Sciences
1800Decision Sciences (all)Social Sciences
1900Earth and Planetary Sciences (all)Physical Sciences
2000Economics, Econometrics and Finance (all)Social Sciences
2100Energy (all)Physical Sciences
2200Engineering (all)Physical Sciences
2300Environmental Science (all)Physical Sciences
2400Immunology and Microbiology (all)Life Sciences
2500Materials Science (all)Physical Sciences
2600Mathematics (all)Physical Sciences
2700Medicine (all)Health Sciences
2800Neuroscience (all)Life Sciences
2900Nursing (all)Health Sciences
3000Pharmacology, Toxicology and Pharmaceutics (all)Life Sciences
3100Physics and Astronomy (all)Physical Sciences
3200Psychology (all)Social Sciences
3300Social Sciences (all)Social Sciences
3400Veterinary (all)Health Sciences
3500Dentistry (all)Health Sciences
3600Health Professions (all)Health Sciences

Навіть найактуальніша дисертація потребує публікації обов’язкових наукових статей з результатами проміжних етапів роботи. Можна зайнятися їх написанням самостійно, а можна замовити статтю, щоб заощадити час для нових досліджень і поглиблення своїх знань у обраній сфері.

Написання статті наукової на замовлення для журналів – це гарантія того, що:

 • ваша праця буде удостоєна найвищої оцінки комісії;
 • ваша стаття буде повністю відповідати вимогам обраного журналу;
 • процес написання статті не завадить вам займатися новими науковими дослідженнями.

Публікація статті в журналі індексованих в Scopus

Публікація власної статті в Scopus – це, безсумнівно, показник значущості вченого для міжнародної науки. Вчений, який опублікував свою статтю в одному з журналів Scopus, може бути впевнений в тому, що його дослідження вносить вагомий внесок в міжнародну науку і практику, його досвід і результати його праці цікаві і затребувані в світі, і більш того доступні широкому колі його колег в десятках країнах. Публікація у виданнях, що індексуються в Scopus, розширює і відкриває нові можливості перед дослідником.

Наприклад, через деякий час після публікації своєї статті автор може отримати запрошення виступити з доповіддю на міжнародній конференції або прочитати лекцію в зарубіжному вузі, стати незалежним рецензентом в науковому журналі і так далі. Чим більше публікацій у виданнях Scopus має дослідників, тим більше він зміцнює свій статус авторитетного експерта в своїй галузі знань.

Тим, хто вже підготував матеріал для наукової публікації рекомендується звернути увагу на перелік журналів Скопус 2019, щоб упевнитися в тому, що Ваша робота буде опублікована в сумлінному виданні або здійснити вибір відповідного для Вашої статті журналу з числа актуального наповнення бази.

Написання статей для зарубіжних видань Scopus і Web of Science

 Scopus і Web of Science– це міжнародні «індекси цитування» або по іншому «бази даних цитування». Розглядаючи їх з точки зору складу включаються в них матеріалів, ми відносимо їх до реферативних баз даних, а з точки зору вирішуваних завдань і функцій – до «аналітичних інформаційних системам». Грунтуючись на обробці даних з наукових журналів та інших видань, Scopus і Web of Science отримують статистичні та аналітичні показники публікацій і їх цитування, які використовують для оцінки якості наукової діяльності організацій, наукових груп і окремих вчених, а також для підготовки рейтингів організацій в національному і міжнародному масштабах.

За тематичним наповненням Scopus і Web of Science відносяться до категорії мультидисциплінарних, що охоплюють практично всі галузі знань. Дані бази наукового цитування дають можливість оперативно отримувати бібліометрична інформацію за різними показниками – країнам, журналам, організаціям, предметним областям і т.д. Ось чому так важливі публікації в журналах, індексованих Scopus і Web of Science.

Оформлення наукової статті згідно з міжнародними правилами та вимогами конкретного журналу

Подаючи свою наукову статтю в міжнародний журнал, індексований Scopus або Web of Science, автор повинен пам’ятати про те, що основними користувачами цих систем виступають англомовні або англомовні користувачі. Весь інтерфейс індексів, і вся реферативна інформація – назва статті, анотація, ключові слова, назва організації, до якої приписаний автор і т.д. – повинна бути представлена англійською мовою.

Дані, що не переводяться на англійську мову (це, перш за все, прізвища авторів і список літератури) повинні бути представлені на латиниці (романський алфавіт). Тут величезну роль грає грамотне подання необхідних даних в одній з прийнятих міжнародних систем транслітерації.

Якщо ж основний блок статті на англійській мові не перекладений, а представлений повністю українською, то завдання автора грамотно поєднувати українськомовну і англомовну складові журналу, правильно форматувати свою статтю, щоб англомовну частину можна було легко знайти і виділити. Один з ключових моментів, які необхідно враховувати при подачі наукової статті для публікації в журналах, індексується Scopus і Web of Science, це якість англомовної анотації, яка оцінюється за змістом, обсягом і мови. Для потенційних читачів українськомовної статті анотація – єдине джерело інформації про її зміст.

Чому варто замовити статтю у нас?

Основним пріоритетом при написанні таких публікацій є якість статті, а також:

 • міжнародний або глобальний підхід;
 • наукова методологія – достовірність і об’єктивність висновків;
 • новизна і доречність посилань;
 • оригінальність – нове в предметної області, методах або результатах;
 • відповідність чинному знання і його розширення;
 • суворе дотримання редакційних рамок і завдань журналу;
 • теоретичне і практичне значення;
 • гарне назву, ключові слова і добре написаний реферат / анотація.
 • ясність викладу, структурованість матеріалу і якість написання;
 • грунтовна, логічно викладена аргументація

Замовити зараз

Популярні запити по цій темі:

написати статтюнаписати статтю в журнал
написати статтю за грошінаписати статтю з охорони навколишнього середовищ
написати статтю в онлайннаписати статтю в журнал за гроші
написати статтю в вікіпедіїнаписати статтю безкоштовно
написати статтю на замовленнянаписати статтю вак

 

 

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!