Зміст:

Якщо раптом ти не задоволений результатом

Важливі особливості

Апеляція

Ми допоможемо здати на відмінно і без перездач

Контрольна робота

Курсова робота

реферат

Звичайно, життя випускника триватиме, якщо раптом не наберете потрібну кількість балів при здачі ЄДІ. Але випадки в школі бувають різні: погане самопочуття, знервований стан, сімейні обставини … Все це сильно впливає на абітурієнтів. Чи можна перездавати ЄДІ відразу або через 2 роки, якщо не влаштовують результати?

Не хвилюйтеся: у вас завжди є шанс на повторну перездачу ЄДІ. Про те, де і як це зробити, ми поговоримо далі.

Якщо раптом ти не задоволений результатом

Припустимо, ти вже вирішив, куди хочеш поступати і точно знаєш який прохідний бал. Але от невдача: при здачі ЄДІ у тебе не набралося необхідної кількості балів! Як же тепер перездати ЄДІ?

Звичайно ж ретельно вивчи розклад проведення ЄДІ. Там ти побачиш розклад резервних днів – це і є передбачені дні, коли можна перездати ЄДІ в 2020 році.

Восени проводиться можливість здачі для тих, хто не здав в основний і додатковий заходи. В цьому випадку тобі не вдасться поліпшити результати, однак ти зможеш виправити двійку по одному з обов’язкових шкільних предметів і все-таки отримати атестат про шкільну освіту.

Важливі особливості

Перездача ЄДІ в 2020 році для випускників буде згідно плану

Перездача ЄДІ в 2020 році для випускників буде згідно плану

Зверни свою увагу на такі моменти:

  1. Якщо ти не зумів набрати необхідний мінімум балів відразу з двох обов’язкових предметів, ти не зможете перескласти ЗНО в цьому році. Отримати довгоочікуваний атестат ви зможете лише через рік після повторної здачі ЄДІ в 2020 році.
  2. Випускники можуть перездати ЄДІ в цьому ж році, якщо вони здали його незадовільно.
  3. При складанні іспиту на вибір і недобір мінімальної кількості балів ти зможеш перездати на ЄДІ в наступному 2021 році за будь-якої наукової дисципліни.
  4. У той же рік перездати провалений іспит не зможуть ті, хто грубо порушував правила проходження іспиту (наприклад, списував або розмовляв по мобільному телефону з друзями) або ж пропустив тестування з неповажної причини.
 Списування на ЄДІ


Списування на ЄДІ

Ти не зможеш писати заяву на перездачу ЄДІ 2020 року, якщо не зміг скласти іспит з власної помилки: списуванні, якщо тебе вигнали або помітили з мобілкою або планшетом …

Якщо результат іспиту не перевищує мінімальний поріг, випускник може перездати його в цьому ж році в основну хвилю або восени. А ось якщо кількість балів не задовольняє школяра, але перевищує мінімум, то перездача буде можлива тільки на майбутній рік.

До речі!Для наших читачів на сайті зараз діє знижка 10% на будь-який вид навчальної роботи

Якщо раптом майбутній абітурієнт не набрав мінімальну кількість балів з двох предметів, то перездати їх можна в цьому ж році, причому один – в основний період в резервний день, а другий – восени.

Апеляція

Має значення також, чи є у тебе поважна причина для перездачі ЄДІ. Щоб перездати потрібно надати документи (наприклад, довідку за станом здоров’я, свідоцтво про смерть близької людини).

Заява на перездачу ЄДІ (2020) можна сміливо писати, якщо ти сумлінно прийшов здавати іспит, але сталося те, що не залежить від тебе – технічні або організаційні збої (наприклад, відключення електроенергії, закінчилися бланки і так далі).

Подача заяви на перездачу ЄДІ буде успішною, якщо результати попередньої здачі були анульовані через порушення в проведенні іспиту.

Поважна причина на ЄДІ

Поважна причина на ЄДІ

Якщо у тебе є поважна причина перездачі ЄДІ, завірена документально, швидше за все тобі дозволять скласти іспит повторно

Не переживай завчасно, якщо ти набрав мінімум, але не пройшов за балами до обраного вузу! Більшість українських ВНЗ проводить додаткове зарахування восени. У цей час держава часто збільшує квоту на кількість вступників, а зараховані в цей вуз абітурієнти можуть передумати надходити. Так що у тебе завжди залишається невеликий шанс.

Крім того, якщо надходження в український ВНЗ критично, завжди можна піти в менш престижний навчальний заклад або спробувати сили на вечірньому / заочному відділення того ж закладу.

Найголовніше – не хвилюватися і готуватися до здачі ЄДІ в стандартному режимі. Не варто заздалегідь програмувати себе на негативний результат, так як в будь-якому випадку у тебе завжди поруч будуть ті, хто готовий тебе підтримати у важку хвилину, а при необхідності – і допомогти зі здачею іспитів. Фахівці студентського сервісу не тільки чудово розбираються в базових і профільних дисциплінах, а й допоможуть і навчать вирішувати завдання по темі і багато іншого!

Ми допоможемо здати на відмінно і без перездач

Контрольна робота

від 1 дня / від 400 грн.

дізнатися вартість

Курсова робота

5 днів / від 1000 грн.

дізнатися вартість

реферат

від 1 дня / від 300 грн.

дізнатися вартість

Дивитися всі послуги