Правила

1. Умови виконання та передачі роботи від виконавця до замовника

Замовник надсилає тему, вимоги (методичні вказівки) до роботи і терміни виконання через спеціальну форму замовлення на сайті або безпосередньо на електронну пошту. Потім автор оцінює вартість навчальної роботи, терміни виконання. Замовнику надаються реквізити для внесення 50% оплати за послугу. Як тільки аванс потрапляє на рахунок нашого агентства, автор негайно приступає до написання роботи. Коли замовлення готове, ми відправляємо роботу на електронну пошту замовнику, щоб він переглянув її. Якщо у замовника виникають зауваження, ми відправляємо їх виконавцю, і останній вносить зміни в роботу протягом 3 робочих днів з моменту отримання зауважень, після чого вже остаточний варіант роботи відправляється замовнику. Разове доопрацювання зауважень відповідно до вимог, які були вказані клієнтом при оформленні замовлення і не були дотримані виконавцем, входить у вартість замовлення. Якщо у замовника виникають нові вимоги, таке доопрацювання замовлення оцінюється як нове замовлення і відповідно виконується за додаткову плату. Замовлення приймаються на доопрацювання протягом наступних термінів: реферат – протягом 1 тижня з моменту відправки замовлення клієнта, курсова робота – протягом 14 днів, дипломна робота – на протязі 1-2 місяців. Після закінчення зазначених термінів замовлення на доопрацювання не приймаються.

2.Права та обов’язки сторін

2.1. studik.info зобов’язується:

2.1.1. Зареєструвати Замовника, тобто прийняти його заявку на отримання Послуги при отриманні від Замовника реєстраційних даних на надання Послуги згідно встановленої studik.info форми заявки опублікованій на сайті https://www.studik.info/ при наявності на момент реєстрації оплати за Послугу.

2.1.2. В порядку, визначеному пунктом 1, надати Послугу Замовнику. Вартість Послуги визначається studik.info.

2.1.3. Опублікувати на сайті https://www.studik.info/ інформацію про зміну тарифів на оплату Послуги, а також інформацію, пов’язану з умовами надання Послуги.

2.1.4. Здійснювати інформаційну підтримку Замовника по відношенню до Послуги studik.info та іншої інформації, відкрито поширюваної studik.info за допомогою адресних списків розсилки та інших засобів.

2.1.5. Забезпечити Замовника консультаціями, необхідними для успішного виконання зареєстрованими учасниками завдань.

2.1.6. Не передавати третім особам персональну інформацію про Замовника та використовувати її лише з метою сумлінного надання Послуги.

2.2. Studik.info вправі:

2.2.1. Відмовити в наданні Послуги Замовнику в разі ненадходження оплати за Послуги у встановлені studik.info терміни або за відсутності від нього вчасно отриманій заявки на Послугу або інших дій Замовника, необхідних для надання йому Послуги.

2.2.2. Здійснювати доставку інформації Замовнику за допомогою даних, отриманих в ході реєстрації Замовника на сайті, електронних адресних списків розсилки, в які включається e-mail Замовника.

2.2.3. Розміщувати на сайті готові замовлення в навчальному році, який слідує за навчальним роком виконання цих замовлень для Замовника.

2.3. Замовник зобов’язується:

2.3.1. Самостійно ознайомлюватися на сайті studik.info з інформацією про Послугу, тарифами на неї, параметрами і умовами  надання.

2.3.2. Оплачувати обрану Послугу відповідно до цін, тарифів, у терміни і на умовах, встановлених studik.info. Повідомляти studik.info про здійснену оплату.

2.3.3. Відповідно до правил studik.info зареєструвати себе. При реєстрації вказувати достовірні контактні дані про себе за встановленою формою studik.info

2.4. Замовник має право:

2.4.1. Отримувати від studik.info оплачені Послуги.

2.4.2. Отримувати від https://www.studik.info/ повну і достовірну інформацію, пов’язану з термінами і умовами виконання робіт замовлених на сайті http://studik.info

2.4.3. Після оплати Послуги надіслати відскановану копію квитанції про оплату Послуги studik.info.

3.Способи оплати

Оплата замовлення здійснюється в розмірі 50% вартості замовлення шляхом перерахування грошових коштів на картковий рахунок виконавця. Реквізити повідомляються замовнику відразу після оформлення замовлення.

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!