🏡Ужгород

Допомога студентам в Ужгороді🏡Ужгород

Онлайн сервіс допомоги студентам з написання різних наукових робіт для студентів, школярів і аспірантів, а також для підвищення кваліфікації викладачів.

У нас дуже простий і зручний сервіс для учнів в Ужгороді і експертів з питань навчання.

РефератиКурсові роботиДипломні роботи
ДоповідіТвориКонтрольні роботи
ДисертаціїШпаргалкиТези
Наукові статтіЗвіти по практиціСамостійні роботи
Практичні роботиТворчі роботиВідповіді на білети
Лабораторні роботиКопирайтінг и рерайтінгРеклама в интернете
ПрезентаціїКонспектиВиклади
БіографіїРішення задачБізнес-плани

Інтернет-біржа авторів студентських робіт в Україні і СНД

На нашому порталі всі замовники можуть працювати без реєстрації просто клікнувши розмістити завдання. При цьому всі дані для входу буде згенеровано автоматично.

Кожен замовник має можливість відправити неякісну роботу на безкоштовне коригування на протязі 21 дня.

Цілодобова допомога в м Ужгород студентам і аспірантам 24/7

Список аналітичних і консультаційних послуг, які допоможуть вам в написанні наукових робіт і вирішенні завдань. Гарантія на всі послуги – від 20 днів. Заявки приймаються цілодобово.

Дисертації на замовлення в Ужгороді

Допомога в написанні науково-дослідних робіт, підготовлених для публічного захисту і отримання наукового ступеня кандидата або доктора наук.

Пишемо на замовлення кваліфікаційні наукові роботи або так звані рукописи, у вигляді наукової доповіді або опублікованої монографії або підручника.

Виконаємо в Ужгороді магістерські дисертації на замовлення. Це найпростіший вид наукової роботи. Тобто така наукова робота на шляху від дипломного дослідження до кандидатської дисертації.

В результаті її успішного захисту автор отримує академічну ступінь магістра. В системі освіти з’явилася вона не так давно. За своєю формою магістерська дисертація нагадує дипломну роботу. Дисертація базується на дипломному дослідженні і стає його продовженням, але з більш глибоким науковим підходом.

Високий рівень виконання магістерської роботи дозволяє зробити її базою для кандидатської дисертації. Написана і захищена на гідному рівні магістерська дисертація є показником вміння її автора вести науковий пошук і його здатності до науково-дослідницької діяльності.

Головна відмінність магістерської дисертації від кандидатської полягає в тому, що в магістерській дисертації не потрібно проводити власного дослідження, а досить просто правильно проаналізувати літературу і регулярні джерела, і так само звернутися до вже опублікованих робіт.

Напишемо дисертацію в Ужгороді на здобуття наукового ступеня доктора наук. Така докторська дисертація буде виглядати як наукова кваліфікаційна робота, в якій на підставі виконаних автором досліджень, розроблені теоретичні положення, сукупність яких можна кваліфікувати як нове велике досягнення в розвитку відповідного наукового напрямку, або здійснено вирішення наукової проблеми, що має важливе соціально-культурне, народно господарське чи політичне значення, або викладено науково-обгрунтовані технічні, економічні чи технологічні рішення, впровадження яких вносить значний вклад в розвиток економіки країни.

Пишемо також дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Кандидатська дисертація буде виглядати як наукова кваліфікаційна робота, в якій міститься рішення задачі, що має істотне значення для відповідної галузі знань, або викладено науково обгрунтовані технічні, економічні чи технологічні розробки, що мають істотне значення для економіки країни.

Замовити зараз

Дипломні роботи в Ужгороді

Кожен студент, хоче він того чи ні, стикається з тим, що на останньому курсі йому потрібно написати дипломну роботу, за результатами якої він і отримає свій заповітний диплом.

Природно, що для написання дипломної роботи буде потрібно докласти чимало зусиль, витратити час і гарненько попрацювати.

Якщо вважаєте, що це вам не під силу або просто лінь цим займатися, ви можете замовити дипломну роботу в Ужгороді у нашої команди авторів. Вони з радістю візьмуться за таку роботу і виконають її якісно.

Надаємо допомогу в написанні дипломних робіт або випускних кваліфікаційних робіт (ВКР). Унікальність дипломної роботи буде становити 80-90%. Терміни написання дипломного проекту – 10-30 днів.

Пишемо на замовлення такі види дипломних проектів:

 • Спеціальне предметне дослідження;
 • Експериментальне дослідження;
 • Методичне дослідження

Замовити зараз

Курсові роботи на замовлення в Ужгороді

Допомога студентам заочникам в написанні курсових робіт за 5-7 днів по ГОСТу з унікальністю 85%.

Курсові роботи бувають декількох видів: звітні, розрахунково-графічні, комплексні, науково-дослідні. Види курсових робіт для заочників розрізняються за змістом і складністю написання.

Комплексна курсова. Головною особливістю цього типу є те, що такий курсовий проект виконується відразу з двох дисциплін, нехай і споріднених (наприклад, мікро- і макроекономіка, але не вища математика і фізика). Через те, що доводиться об’єднувати кілька завдань в одне і тільки після цього вирішувати їх, такий вид курсової набагато складніший звітної і розрахунково-графічної.

Розрахунково-графічна робота (РГР). Суть даного виду полягає у виконанні конкретного завдання в комплекті з написанням до нього пояснення. Це один з простих типів курсових робіт, терміни виконання якого залежать від конкретного матеріалу і складності РГР. Орієнтований даний тип робіт на закріплення знань.

Звітна робота для заочників. Звітна курсова робота по заданій темі і дисципліні вважається найбільш простий в реалізації. Найчастіше вона є своєрідним звітом за результатами тих чи інших практичних завдань.

Науково-дослідна курсова робота. Найскладніші курсові роботи для заочників – це науково-дослідні роботи. На щастя, писати такі роботи доводиться лише на останніх курсах ВНЗ. Крім вирішення завдань, автору ще потрібно зробити дослідження тематики і застосувати на практиці отримані за час навчання навички. Дослідження потрібно проводити одночасно в практичному і теоретичному сенсі. Крім перевірки навичок науково-дослідницька робота ще допомагає розвинути у студентів ініціативу і систему прийняття рішень.

Замовити зараз

Реферати на замовлення в Ужгороді

Допомога заочникам в написанні і оформленні авторських рефератів з будь-якої теми протягом декількох годин.

В процесі навчання заочникам доводиться писати реферати з різних наукових дисциплін і тем, де узагальнюється основна інформація. Деякі реферати можуть бути написані у вигляді доповіді, а інші – більше схожі вже на курсову роботу.

Рефератом називається доповідь учня, з якого видно, наскільки добре засвоєний матеріал і як студент може проводити і аналізувати науково-дослідну роботу. Основа визначення реферату – це короткий виклад по заданій темі. При написанні тексту потрібно звертати увагу на стиль написання, на подачу матеріалу, джерела і багато іншого.

Звіти з практики на замовлення в Ужгороді

Надаємо допомогу студентам і аспірантам в написанні звітів по практиці на замовлення. Терміни написання 3-4 дня. Оформлення відповідно до Держстандарту. Щоденник практики в подарунок!

 1. Навчальна або ознайомча практика

З назви розділу ясно, що цей вид практики проводиться не стільки з метою закріплення практичних навичок, скільки з метою ознайомлення студента з професією. Як правило, в написанні такого звіту по практиці студента просять розповісти про те, що він дізнався про професії, сподобалося чи ні працювати, і не розчарувався він у фахові.

 1. Виробнича практика

Ця така виробнича практика, яка вимагає від студента серйозної роботи за обраною спеціальністю. На цьому етапі учень повинен навчитися застосовувати отримані знання на практиці і закріпити свої вміння. Після проходження виробничої практики студент-заочник повинен представити спеціальний звіт, в якому розповість, як він цього зміг домогтися і як йому допомагали його наставники. Можна, звичайно, помучитися і зробити самостійно, але набагато легше замовити звіт по виробничій практиці у наших виконавців. Звіт по практиці обійдеться не дорого, так як ми не беремо з вас грошей за зайвих посередників.

 1. Переддипломна практика

Переддипломна практика – заключна частина навчання. Практику студент проходить за рік до захисту диплома. В процесі цієї практики учень закріпить практичні знання і продемонструє себе, як висококласний фахівець. Також, студент збере весь необхідний матеріал для написання дипломної роботи. При проходженні переддипломної практики він зобов’язаний виконувати практичні завдання, які призначені програмою. Як і при написанні звіту про виробничу практику, тут студент описує свої досягнення і успіхи, а також підводить підсумки всіх попередніх практик.

Замовити зараз

Презентація PowerPoint на замовлення і промова на захист диплома в Ужгороді

Допомога студентам в Україні в створенні презентацій для захисту дипломів, звітів з практики та написанні дисертацій.

Є готовий дипломний проект? Не важливо, самі писали або замовляли, але тепер до дипломної роботи вам потрібна презентація в PowerPoint, а також промова на захист?

У нашій компанії великий досвід написання як повного комплекту разом з дипломом, так і створення цікавих презентацій окремо в Power Point і написання промови на захист до дипломної роботи, написаної не нашими авторами.

Промова або доповідь до дипломної роботи, так само важливий елемент захисту. За часом сама промова займає приблизно 10-12 хвилин. У доповіді ви повинні чітко і інформативно викласти сильні сторони дипломного дослідження, озвучити актуальність теми, її новизну і зробити висновки, внести свої пропозиції. Доповідь повинна дотримуватися структуру, укладати в собі найсильніші сторони вашої промови і вимовити доповідь необхідно, не хвилюючись, зі знанням справи.

Наші фахівці підходять до написання промови дуже відповідально. Раді надати допомогу всім студентам, і зацікавлені в позитивних відгуках про доповідь, тому що це є запорукою затребуваності нашої компанії у інших замовників.

Ми пишаємося своєю репутацією! Якщо ви написали дипломну роботу самостійно і навіть підготували до нього промову і навіть змогли осилити рецензію, то презентацію в Power Point все ж краще довірити фахівцям, оскільки недостатньо грамотно подати матеріал, необхідно подати його презентабельно.

Замовити допомогу студентам в оформленні дипломної роботи і виготовленні презентації, а також рецензію і доповідь до нього в нашій компанії дуже просто і легко. Звертайтеся до наших авторам!

Замовити зараз

Рішення задач за гроші в Ужгороді

Допомога студентам і аспірантам у вирішенні завдань на замовлення з опору матеріалів, теормех, вищої математики, фізики, геометрії, хімії та інших наукових дисциплін. Завдання виконуємо менше, ніж за добу. У всіх контрольних робіт із завданнями і прикладами робимо докладний опис ходу рішення.

Будь-яке завдання вимагає точних вихідних даних і чітку постановку питання, а для вирішення завдання необхідні числові розрахунки з поясненнями для кожного окремого випадку. Багатьом недобросовісним студентам виконання завдань дається важко, а деяким банально не вистачає часу і сил. Оптимальний вихід з ситуації, що склалася – скористатися допомогою і консультацією професіоналів.

Ми із задоволенням допоможемо вам знайти відповідального виконавця, який вирішить завдання швидко і недорого.

Замовити зараз

Лабораторна робота на замовлення в Ужгороді

Надаємо допомогу студентам у виконанні лабораторних робіт з математики, фізики, хімії, інформатики та інших наукових дисциплін

Допомога в написанні та оформлення лабораторної роботи проводиться виходячи з методичних рекомендацій.

Замовлення лабораторної роботи – це спосіб зробити життя студентів легшим і безтурботним. Для того, щоб всі студенти і школярі змогли замовити будь-яку лабораторну роботу, ми створили інтернет-майданчик для зустрічі з авторами, які готові надати допомогу в навчанні всім нужденним.

Наш функціонал гарантує простоту, надійність і безпеку замовлення лабораторних робіт по будь-яким науковим дисциплінам. Середній термін виконання Лаба – від 1 до 3 днів. Ціни – докризові. Вибір автора – на ваш розсуд. Перерахування грошей – після схвалення замовлення. Арбітраж – пильнує. Спірні питання вирішуються протягом декількох годин. Фахівці борються за місце в рейтингу, роблячи лабораторні роботи максимально якісно.

Замовити зараз

Креслення на замовлення в Ужгороді

Виконуємо всі види креслень: автокад, компас, інженерна графіка. Як правило, ціна на креслення залежить від складності виконання і термінів. Чим складніше креслення, тим дорожче ціна.

Креслення на замовлення, перерисовка, інженерна графіка, 3D-моделювання

Виконаємо креслення для будь-яких інженерних напрямків.

Ми пропонуємо послуги з виконання креслень, інженерної графіки, трасування друкованих плат, супровідної документації, 3D-моделювання та інших видів робіт. Ми знаємо, як зберегти ваш вільний час, яке можете провести з користю. Поки ви вчитеся або працюєте, вирішуєте повсякденні завдання і втілюєте мрії в реальність, ми завжди поруч – за крок, в кліці, по дзвінку.

Уже 20 років ми разом з вами. У нас є напрацювання і широка клієнтська база по містах Львів, Вінниця, Хмельницький, Луцьк, Житомир, Ужгород, Ужгород, Рівне, Ужгород, Ужгород та багатьох інших. Багато зроблених і успішно зданих проектів в Київській, Харківській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській, Чернігівській, Черкаській, Чернівецькій областях. Ми зарекомендували себе плідно працюючи і допомагаючи, учням коледжів, технікумів і студентам наступних ВНЗ:

 • Закарпатська академія мистецтв
 • Карпатський університет імені Августина Волошина (КаУ)
 • Східно-європейський слов’янський університет
 • Ужгородський національний університет (УжНУ)
 • Ужгородський торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету (УТЕІ КНТЕУ)

Без розробки креслень були б немислимі механіка, фізика, нарисна геометрія, інженерна графіка та багато інших дисциплін, що вивчаються у вузах. Виконання роботи даного типу вимагає бездоганного знання спеціалізованого програмного забезпечення, граничної уважності і зосередженості. І, звичайно, чимало часу в запасі.

Команда авторів біржі виконує найбільш затребувані креслення для студентів: розробку креслень в будь-яких програмах, в тому числі AutoCAD і КОМПАС, векторизацію, 3D-моделювання. Рівень складності – будь-який, від пересічної курсової роботи до неймовірної тривимірної конструкції.

Зробивши замовлення на біржі ви зможете безпосередньо зв’язатися з виконавцем креслення, контролювати весь процес, вносити свої корективи. При необхідності автор доповнить виконану роботу пояснювальною запискою. Ми працюємо дуже швидко і гарантуємо якість виконання завдання. Якщо креслення потрібно терміново, сміливо звертайтеся до авторів. Ми маємо в своєму розпорядженні солідну базу готових робіт, які можна купити за привабливою ціною, також можна замовити будь-яке завдання, наприклад, написання творів на замовлення.

Замовити зараз

Есе на замовлення в Ужгороді

Есе – це твір, невеликий за обсягом, в якому автор висловлює свою індивідуальну думку і враження з конкретного питання. Есе це неймовірно прекрасне і досить ємне слово, яке прийшло до нас із далекої Франції. У перекладі з цієї красивої мови, воно означає начерк, досвід, нарис. Думаю, що будь-який студент за роки навчання не раз готував есе, до якогось уроку або лекції.

Студентам не доведеться червоніти перед викладачем, так як ваше есе гідно оцінять. Ціна на есе залежить від складності написання, обсягу, унікальності, а також термінів здачі.

Наша фріланс-біржа авторів пропонує своїм замовникам, у яких немає вільного часу на написання якісного есе, в силу своєї завантаженості, такий вид послуги, як есе на замовлення. Взявшись за роботу, ми зробимо її недорого, швидко і якісно.

Для того щоб написати есе, необхідно володіти знаннями досліджуваної наукової дисципліни. Також студенти та аспіранти повинні мати творчі здібності і логічний склад розуму. Фахівці нашої біржі володіють усіма перерахованими навичками і зроблять роботу, яка буде претендувати на високу оцінку.

Замовити зараз

Наукова стаття на замовлення в Ужгороді

Кожному студенту або аспіранту, який здійснює наукову діяльність необхідно публікувати свої наукові статті у діючих виданнях, відповідного напряму дослідження. Студентам ВНЗ за наукові публікації надаються додаткові бали (до 6 балів) з предметів, споріднених напрямку рукописи.

Ми ж надаємо допомогу в написанні 100% унікальних наукових статей рівня ВАК, які візьмуть до публікації в будь-якому науковому виданні. Пишемо статті для наукових конференцій та наукових журналів на замовлення в Україні та СНД.

Замовити допомогу в написанні наукової статті може студент, аспірант або магістрант.

Покрокова інструкція:

 • Крок 1. Ви залишаєте заявку на розрахунок вартості.
 • Крок 2. Ми робимо розрахунок вартості.
 • Крок 3.Ви погоджуєте план робіт.
 • Крок 4.Ми беремо замовлення в роботу і допомагаємо вам.
 • Крок 5.Ви отримуєте наукову статтю і 20 днів гарантії (безкоштовного доопрацювання).

Замовити зараз

Тези на замовлення в Ужгороді

Надаємо допомогу заочникам в написанні тез для конференцій по будь-якій темі з використанням унікальних джерел, яких немає в інтернеті.

З тезами ми зустрічаємося ще на шкільній лаві, коли мова заходить про написання твору по літературі. Але це далеко не єдине його застосування. В університеті, наприклад, студенти складають тезово плани чужих або майбутніх своїх контрольних, курсових або дипломних робіт.

Уміння писати тези для наукової конференції необхідно кожному студенту-відмінникові. Іноді цьому вчать в старших класах школи, але частіше за все першокурсники змушені вивчати структуру жанру самостійно. Щоб у вас не виникло труднощів з написанням тез – ви можете замовити їх у наших фахівців, які будуть чітко дотримуватися тезового плану.

У науковому світі тези доповідей, представлених на конференції, нерідко видають в інформаційному бюлетені та їх цінність для представників науки дуже висока: такі публікації зараховуються при здобутті вищого наукового звання.

Але це не єдина сфера, яка користується тезами. Якщо говорити про тези як інтернет-продукт, то вони покликані розповісти коротко про головну тематику сайту, блогу або його розділу. Крім того, в контент-бізнесі дуже часто замовники пропонують не план, а короткі твердження, які повинен розкрити копірайтер. Так що бачите – під цим коротким словом може ховатися багато чого цікавого.

Замовити зараз

Контрольні роботи на замовлення в Ужгороді

Надаємо допомогу студентам і школярам у розв’язанні контрольних робіт з усіх наукових дисциплін. Для нас немає нерозв’язних завдань!

Виконуємо такі види контрольних робіт:

 1. Теоретичні контрольні роботи;
 2. Практичні контрольні роботи;

3.Комбіновані контрольні роботи

Теоретичні контрольні роботи. Такі роботи розглядають суто теоретичні питання по заданій темі. Кількість таких питань може бути абсолютно будь-яким: від одного або двох до десяти або тридцяти штук. Все залежить від дисципліни, викладача, методичних вказівок і, звичайно ж, теми контрольної роботи. Зазвичай, всі контрольні питання охоплюють або одну тему, або декілька, але не всі відразу. Це пов’язано з тим, що контрольна робота є проміжною оцінкою знань студента. Буває, звичайно, і навпаки, але це зустрічається рідко.

Практичні контрольні роботи. Ці роботи мають на увазі виконання будь-яких рішень або завдань. Як правило, багато практичних робіт виконується в технічних вузах на таких дисциплінах, як вища математика, фізика, хімія, деталі машин, опір матеріалів та ін. Також бувають на гуманітарних спеціальностях з психології, педагогіки, філософії, біології. Для виконання практичних контрольних робіт потрібно ознайомитися з усіма методичними вказівками, в яких часто прописаний алгоритм виконання такої роботи.

Комбіновані контрольні роботи. Такі контрольні включають в себе обидва попередні види контрольних робіт. У них є як питання з теорії предмета, так і практична частина. Комбіновані контрольні можуть бути в різних комбінаціях. Наприклад: питання з теорії + завдання або питання по теорії + тести або питання по теорії + тести + задачі або ситуації + завдання або питання по теорії + ситуації + тести.

Ми вирішуємо контрольні роботи на замовлення в Ужгороді та Україні і надаємо гарантію високої якості виконуваних контрольних робіт. Унікальність контрольної роботи становить від 75%. Контрольні виконують аспіранти і викладачі вузів СНД, а також висококваліфіковані автори з багаторічним досвідом. Замовити контрольну роботу в Ужгороді і інших містах України дуже просто! Натисніть кнопку «замовити роботу» на нашому сайті і заповніть всі поля і чекайте відповіді на пошту, або телефонного дзвінка.

Замовити зараз

Автореферати на замовлення в Ужгороді

Пишемо автореферти для здобувачів наукового ступеня доктора або кандидата наук. У виконаних нами авторефератах відображаються висновки і основні ідеї вашої дисертації, а саме: опис внеску учасника в наукову діяльність, рівень новизни його дослідження. Як правило, автореферат до дисертації є коротким викладом основних результатів дисертаційного дослідження. Автореферати завжди складаються особисто претендентами наукового ступеня доктора або кандидата наук.

Автореферат завжди містить всі ключові моменти дисертації і вказує на внесок автора в розвиток науки. Ваша дисертація не може бути допущена до захисту, якщо ви не склали автореферат.

Образно кажучи, автореферат – це «візитна картка» вашої дисертації. Він ніби є скороченою версією кандидатської чи докторської дисертації. Текст автореферату обов’язково повинен бути унікальним, а не являти собою поєднані між собою вибрані фрагменти з дисертації.

В авторефераті не повинно бути такої інформації, яка не використовується в дисертації; при цьому, зміст автреферата має бути лаконічним; текст повинен бути компактним, але максимально сконцентрованим і насиченим.

Замовити зараз

Монографія на замовлення в Ужгороді

Монографія – це комплексна наукова праця. Ціна залежить від складності написання, теми, термінів.

Монографії поділяються на: експериментальні та аналітичні (дослідні). Відмінність полягає в тому, що в експериментальних монографіях автор підводить підсумок свого експерименту, узагальнюючи свій науковий внесок в певну сферу знань, а аналітична монографія передбачає докладне теоретичне вивчення тематики, виявлення існуючих тенденцій, думок в науковому співтоваристві і формулювання власних, нових ідей і гіпотез автором .

Чому деякі вчені вирішують замовити написання монографії?

Деякі вчені іноді приймають досить таки дивне на перший погляд рішення замовити виконання монографії у професійних авторів на біржах або на рефератних компаніях. Якщо вчений займається науковими дослідженнями, то тема йому явно цікава, і розробляти її він буде самостійно. Але проблема полягає в тому, що в монографії потрібно зробити великий огляд тематичної літератури, висунути якісь нові теорії, сформулювати певні концепції, скласти бібліографічні списки тощо. На все це потрібно багато часу, якого у вченого, який поєднує наукову роботу з роботою в будь-якій іншій сфері, просто немає. Ось чому навіть найпринциповіші іноді виявляються в ситуаціях, коли потрібно терміново купити монографію, щоб дістатися до захисту дисертації.

Професійна допомога при виконанні наукової праці – важлива складова успіху в підготовці монографії. Ми пропонуємо свої послуги в наданні допомоги при написанні різних монографій по найцікавішим напрямкам. Ви можете замовити монографію, витративши на це всього 2 хвилини. Просто оформіть заявку і наші автори займуться Вашим замовленням найближчим часом

Замовити зараз

 

Для корректного отображения форм заказа, пожалуйста, отключите AdBlock или зайдите на сайт с браузера, на котором не установлены блокировщики рекламы.
error: Content is protected !!