Алгебра: контрольні, самостійні роботи, рішення рівнянь, прикладів і завдань на замовлення

Так як не завжди в підручниках по ГДЗ можна знайти правильне рішення контрольної роботи з алгебри або різних завдань або алгебраїчних рівнянь, то багато школярів або їх батьки замість пошуку математичного розвязувача задач по алгебрі або пошуку репетиторів на дошках оголошень намагаються вирішувати завдання самостійно або замовляти їх у спеціалізованих фірмах.

Для того щоб полегшити вирішення завдань з алгебри, геометрії і інших розділів математики, ми зібрали велику базу виконавців, які якісно зроблять будь-яке індивідуальне завдання або самостійну роботу в короткий термін.

Наші послуги:

Виконуємо на замовлення самостійні та контрольні роботи, а також завдання для школярів з універсальної алгебри:

·      виконаємо рішення задач з алгебри для 7 класу;

·      вирішимо завдання з алгебри для 8 класу;

·      порахуємо завдання і приклади з алгебри для 9 класу;

·      рішення задач з алгебри для 10 класу;

·      робимо рішення зі збірників задач з алгебри;

·      напишемо рішення задач з алгебри по фото;

·      розв’яжемо рівняння з дробами;

·      вирішуємо завдання для участі в олімпіаді та ін;

·      вирішуємо завдання по логіці.

Відповіді з алгебри виконуються з поясненням і добрим почерком або робляться в електронному вигляді в форматі документа Word. Ось приклади розв’язання рівнянь з алгебри з трьома рівнями складності:

Також робимо індивідуальні завдання, самостійні роботи, практичні завдання для середньої школи (рішення текстових завдань для 5, 6 і 7 класів) будь-якої складності для підготовки до участі в шкільних олімпіадах.

Наші автора використовують різні алгоритми рішення задач. Всі рішення контрольних і самостійних робіт завжди правильні на 100%.

ГАРАНТІЇ

У разі якщо вам сказали, що дана задача вирішена не правильно або вчитель знайшов помилки в рішенні, то ми можемо вам зробити безкоштовну доопрацювання вашого завдання. Гарантія поширюється на всі контрольні та практичні роботи та завдання, замовлені через наш сайт. Також, можлива заміна автора на іншого виконавця в разі, якщо він кудись пропав і не відповідає на пошту або телефонні дзвінки.

Як замовити?

Для оформлення замовлення на написання самостійної роботи з алгебри досить скинути нам фотографію з прикладами, які потрібно вирішити на електронну пошту або замовити через спеціальну форму або натиснути на кнопку:

Замовити зараз